Hamileyim, Bebek Bekliyorum !

Bu bölüme giriş yapmışsanız demek ki artık siz de bir anne adayısınız.
Sizi gönülden kutlarım !
Bebeğinizin olacağı haberini aldığınız ilk andan itibaren anneliğe adım atmış sayılırsınız. Çünkü artık her şeyi iki kişilik düşünmeye başlarsınız, belki fazlaca kaygılanırsınız, belki kendinizi şımartırsınız, belki de şımartacak vakti kendinizde dahi bulamazsınız.. 
Ama lütfen dikkat !
Her beden özeldir, her annenin ihtiyaçları birbirinden farklıdır ... Sanmayın ki yalnızsınız, desteğim her zaman sizlerle.

Görüşmelerimiz nasıl oluyor ?

Karar verdikten sonra paketiniz 1 aylık süreyi kapsıyor ve görüşmeler haftada 1 olacak şekilde planlanıyor.  Görüşmeleri arama veya görüntülü olarak her hafta size özel belirlenen randevu saatinizde sizi arayarak gerçekleştiriyoruz.

Seanslar ne kadar sürüyor?

 İlk görüşme sizi daha iyi tanıyabilmek için bilgi formunun değerlendirilmesi, ölçümlerin alınması, sistemin tanıtılması ve size özel beslenme programınızın planlanmasıyla beraber yaklaşık 45-60 dakika kadar, sonraki kontrol görüşmeleri ise 15-20 dakika kadar sürüyor. Görüşmemizin sonunda gün içinde beslenme programınız, tarifleriniz ve ölçüm sonuçlarınız her hafta mailinize gelmektedir.

Görüşmelerdeki asıl amacımız nedir ?

Sadece midenizin değil, emin olun gözünüzün, ruhunuzun ve bedeninizin doymasını, gebelik süreci boyunca ay ay vücudunuza ihtiyacı olan besin öğelerini sağlamayı, gebelik sürecini kaygısız geçirmenizi ve yaşam tarzınıza uygun pratik çözümlerle hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyorum.

 

Paket İçeriği:

  • Size özel sağlıklı beslenme ve diyet programı
  • Beslenme Eğitimi
  • Özel tarifler
  • Kontrol günlerinde tercihe bağlı olarak arama/görüntülü görüşme
  • Görüşmelerde hafta değerlendirilmesi, beden ağırlığı kontrolü ve beslenme programı güncellemeleri
  • Pazartesi - Cumartesi: 09:00-18:00 saatleri arasında whatsapp aracılığı ile soru sorma
  • Birebir diyetisyen takibi

 

RANDEVU OLUŞTUR
Paylaş